سخن روز

 
عکس روز


بر فراز تاریخ|علی حسن زاده

 
تبلیغات

ایستگاه بین المللی در این لحظه

   


 

 

 

ورود به فروشگاه هفت آسمان

 

آرشيو اخبار

پیام من به مریخ!

شاید شما تا به حال نتوانسته باشید با فضاپیما به مریخ سفر کنید،اما حداقل میتوانید با روش های دیگر به خواسته های خودتون دست پیدا کنید!

امروزه بشر میتواند براحتی 90000 پیام را به سمت ستاره سرخ ارسال کند.بله درست شنیدید! شرکت Uwingu میخواهد کار غیر عادی انجام بدهد.این شرکت این کار را راس ساعت 12 شب روز 8 آذر به وقت ایران انجام دهد!

در بین هزاران نفر ،افراد مشهوری نیز از قبیل بیل نای،آن مرد علم(مجری برنامه تلوزیونی)،جورج تاکی ("sulu" در استار ترک)،ریچارد گاریوت(فضانورد تجاری) و بسیاری دیگر شرکت داشته اند.

"این نخستین باری است که پیام مردم از روی زمین با استفاده از امواح رادیویی به مریخ ارسال میشود. Uwingu اعلام کرده که قسمتی از اجام این پروژه "پیام من به مریخ" جشن پنجاهمین سالگرد به پایان رسیدن ماموریت موفق ناسا برای کشف مریخ در تاریخ 28 نوامبر سال 1964 است"

این پروژه در ابتدا با این ایده شروع شد که میتوان به سازمان های علمی ، محققان و دانشجویانی که با کمبود بودجه موجه هستند کمک کرد.ارسال پیام به مریخ بین 5 دلار تا 100 دلار هزینه داشت.قرار بر این است که نیمی از این پول برای صندوق شرکت و تحقیقات فضایی و کمک های آموزش و پرورش خرج شود و نیمی دیگر هم صرف انتقال پیام ها به مریخ و دیگر چیز های مورد نیاز شود.

[]

 

۷۷۱۰۹۷۲   پیاده سازی : کافه نورون